Coral 1

Coral 3

Coral 5

Coral 7

Coral 9

Aligo

Altena 3

Altena 7

 • Geliştirilmiş Konuşma Anlama

  Bu işitme cihazı, sesi gerçek zamanlı olarak seçer, duymak istediğiniz konuşmaya odaklanmak için buna göre ayarlanır ve bununla birlikte daha iyi bir anlayış sağlanır. Arka plan gürültüsü, odaklanmış konuşmanızdan sizi rahatsız etmeyecek ve daha rahat bir sese yol açacaktır.

 • Dinamik Ortam Kontrol Sistemi (DECS)

  Bu teknoloji, güçlü bir yonga kullanan Altena’nın temelini oluşturur ve zorlu ortamların tüm türlerinde gerçek zamanlı amplifikasyon ve konuşma tanımlaması sağlar. Böylece ses odaklanmış, net ve gerçekçi kalır.

 • Dinamik Geri Bildirim Önleyici

  Bu özellik, akustik geri bildirimi hızlı bir şekilde yönetir, bu nedenle birine sarılmak veya şapka takmak gibi günlük hareketler, işitme rahatsızlığına neden olabilir, bu da geçmişte kaldı. Hızlı işleme sayesinde Leox, can sıkıcı bip seslerinin birkaç saniye içinde olmasını engeller.

 • Bluetooth Kablosuz Bağlantı

  Bu Maico işitme cihazları, size dünya ile tam bağlantı ve parmaklarınızın ucunda kontrol sağlayan Made for iPhone’dur. 2,4 GHz teknolojisi, TV-A adaptörü ve RC-A uzaktan kumandası ile, sesi çeşitli ses kaynaklarından işitme cihazlarınıza doğrudan aktarabileceksiniz. Bir Android kullanıcısıysanız, SoundClip-A aksesuarı ile aynı özgürlüğün tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

 • Easy Control-A Uygulaması

  Bu, hareket halindeyken ses seviyesini, programları ayarlayabileceğiniz ve bildirimler ekleyebildiğiniz için, günlük yaşamınıza sağduyulu ve kullanışlı bir katkı olacaktır. Nerede olursanız olun endüksiyon döngü sistemleri için Telecoil ile doğrudan ses sinyalleri elde edebilirsiniz.

 • Bu Süper Güç sürümü 13 boyutunda bir pil kullanır, bir telecoil, bir program düğmesi ve ayrı ses kontrolü vardır.

 • Bu daha büyük Ultra Power cihaz, 675 boyutunda bir pil kullanır, bir telecoil, bir program düğmesi ve ayrı ses kontrolü vardır.

Hemen Ara